Postanowiłam zrobić konkurs na ubranie.Możecie ubrać się po prostu w starplazie ;-) .
Ale uwaga ! Jest utrudnienie, a mianowicie wasz oufit może składać się tylko z...4 rzeczy !
Do wygrania:50 sd na drobiazg w nadchodzącej kolekcji LE ! Startujecie ? :).Nie zapomnijcie
dać mi linku i napisać nicku ! ;)) .
Do dzieła !
Enjoy !:*
Konkurs tra do 5 marca.